Home · Blog · Środki Unijne na kursy dla firm

Środki Unijne na kursy dla firm

Kursanci z wybranych korporacji przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i w porozumieniu z nami przekazali adekwatne zgłoszenia do stosownych agencji zarządzających dotacjami. Zawiadamiamy że w ramach funduszu dofinansowań „Wielkopolski Fundusz Strukturalny” na cztery Treningi Dla Doradców Klienta grant uzskały następujące projekty:
  • Program Szkoleniowy dot. Analityków Finansowych w firmie ARTO
  • Projekt Szkolenia kształtowania kultury organizacyjnej potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • "rozbudowa sieci teleinformatycznej w Nowej Wsi Zbąskiej, Nowej Wsi, gmina Zbąszyń"
  • "Zastosowanie innowacyjnej technologii termoformowania w Zakładzie Produkcyjnym Inline Poland Sp. z o.o. w Murowanej Goślinie"
  • nowoczesna procedura produkcji pap i gontów asfaltowych w Spółce Werner Janikowo.
  • innowacyjny sposób zagospodarowania osadów ściekowych celem spełnienia wymagań dyrektyw Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska i energetyki
  • opracowanie procedury i uruchomienie produkcji uniwersalnych, materiałooszczędnych kolumn osłonowych.
  • sporządzenie i wdrożenie nowego wzoru użytkowego przez Spółkę EMITER
  • sporządzenie i implementacja pakietu leków kardiologicznych nowej generacji
  • sporządzenie innowacyjnej grupy związków o aktywności stabilizującej potencjał błony komórkowej
  • opracowanie receptur i metodyki wytwarzania oraz uruchomienie do sprzedaży nowych serii dermokosmetyków do cery wrażliwej oraz oliwek do pielęgnacji i masażu ciała.
  • koncepcja B2B ułatwiająca współpracę pomiędzy Biurami Rachunkowymi a ich klientami.
  • stworzenie planu importu nowoczesnego projektu Informatycznego
  • reorganizacja istniejącego procesu B2B o dodatkowe moduły usprawniające współpracę Euroflorist z kwiaciarniami partnerskimi
  • pogłębienie oferty produktowej firmy FARMER sp. zo.o.
  • model wymiany informacji podczas realizacji usług transportowych
  • opracowanie portalu obsługi i analiz ofertowego rynku nieruchomości
  • uruchomienie modernizacyjnego procesu B2B do elektronicznej wymiany danych i zarządzania informacją handlową w firmie RPMCOM.
  • wdrożenie planu ekspansji eksportu w firmie Passage Cosmetics Laboratory Paweł Gwardys
  • wdrożenie koncepcji rozwoju importu w przedsiębiorstwie Marbo S.C.
  • implementacja technologii produkcji innowacyjnych zagłówków aktywnych stosowanych w samochodach osobowych
  • implementacja e-usługi SPITE jako nowoczesnego rozwiązania dla użytkowników poczty elektronicznej.
  • stworzenie inteligentnej wyszukiwarki nieruchomości oraz kalkulatora kredytowego i inwestora.
  • zbudowanie zdalnego serwisu bezobsługowej rejestracji pacjentów w praktykach okulistycznych.
  • stworzenie cyfrowego serwisu łączącego wydawców z dziennikarzami i autorami piszącymi

30.12.2016. 00:01